POSZERZENIE ASORTYMENTU

PE i Monark

PE i Monark

PE Automotive, z siedzibą w Wuppertalu, jest jednym z wiodących dostawców na niezależnym rynku części zamiennych do pojazdów użytkowych.
Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu i wiedzy fachowej, firma postrzega siebie jako partnera w zakresie mobilności dla operatorów flot i pojazdów oraz warsztatów. 
Program części zamiennych do pojazdów użytkowych bazuje na najwyższych standardach bezpieczeństwa, jakości i produkcji.
Dzięki krajowej i międzynarodowej sieci partnerów handlowych spółka PE zapewnia pełną, niezawodną i szybką dostępność części zamiennych PE.
Reprezentujące wysoki standard niezależne i zależne warsztaty mają zaufanie do zorientowanych na potrzeby warsztatów produktów przedsiębiorstwa, gdyż umożliwiają one perfekcyjną naprawę i konserwację pojazdów ciągnikowych i przyczep.

Z dniem 1 lutego 2020 roku firma PE Automotive GmbH & Co. KG przejęła działalność handlową spółki Monark Automotive GmbH i markę Monark.
Dzięki temu przejęciu PE uzupełnia swoją ofertę produktów w zakresie elektryki samochodowej, oświetlenia i oprzyrządowania wtryskowego do silników wysokoprężnych.
Dzięki nowo utworzonej jednostce organizacyjnej spółka PE odpowiada na zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują więcej produktów o najlepszym stosunku ceny do jakości i wysokich standardach jakościowych w zakresie napraw i konserwacji zgodnych z aktualnymi wartościami rynkowymi – wszystko z jednego źródła
Zespół ekspertów składający się z ponad 160 osób pracuje codziennie nad efektywnym spełnieniem wymagań klientów w zakresie produktów i usług oraz nad ich trwałą optymalizacją.

PEŁNY ASORTYMENT PE DO POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

SPÓŁKA PE AUTOMOTIVE GMBH & CO. KG JEST OBECNA NA RYNKU OD PONAD 70 LAT. PODĄŻAJ ŚLADAMI NASZEGO SUKCESU…

SPÓŁKA PE AUTOMOTIVE GMBH & CO. KG JEST PRZEDSIĘBIORSTWEM NALEŻĄCYM DO GRUPY BPW. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.


O grupie BPW

Grupa BPW prowadzi badania, opracowuje i produkuje wszystko, co napędza transport, zabezpiecza go, oświetla, czyni inteligentnym i łączy cyfrowo w sieci.
Dzięki markom BPW, Ermax, HBN, HESTAL i idem telematics, grupa przedsiębiorstw jest preferowanym partnerem systemowym branży pojazdów użytkowych na całym świecie w zakresie podwozi, hamulców, oświetlenia, technologii zamykania i nadwozi, telematyki i innych ważnych komponentów dla ciężarówek, przyczep i autobusów.
Grupa BPW oferuje firmom transportowym kompleksowe usługi w zakresie mobilności. Począwszy od ogólnoświatowej sieci serwisowej i zaopatrzenia w części zamienne do łączenia w inteligentne sieci pojazdów, kierowców i ładunków.
Zarządzana przez właściciela grupa firm zatrudnia obecnie 7350 pracowników w ponad 50 krajach i osiągnęła w roku 2018 skonsolidowany obrót w wysokości 1,52 mld euro. www.bpw.de